MoshiMoshi kohvik perekond Bramanise juures

MoshiMoshi pälvis eelmisel aastal Viimsi Kodukohvikutepäeval eripreemia "Parim Uustulija 2019"! See oli neile armas üllatus ja nii motiveeriv, et sel aastal osalevad nad jälle ning veelgi suuremana.

MoshiMoshi kohvik toimetab laupäeval kell 11:00-18:00 Randveres, Teeääre tee 3, ning seal pakutakse ehedaid ja põnevaid Jaapani maitseid. Menüüs on nii eelmise aasta lemmikud – oshi sushi (sushitort), tempura, matcha (rohelise tee) jäätis - kui ka uued üllatajad - teriyaki lõhe, pulgakurk, Pardiralli maki jpm. Kõik on tervislik ja oishii (jaapani keeles maitsev)!


Erakordne võimalus on lasta perenaisel Kertu Bramanisel valmistada endale Jaapani teerituaalide järgi matcha teed. Kertu on õppinud teemeister ning matcha tee tõeline väetoit oma tohutult paljude heade omaduste poolest.

Kohvi nautijate rõõmuks pakub kvaliteetseid ja mõnusaid kohvijooke ROOTS kohvibaar.

Igal täistunnil vahemikus 11:00-14:00 põristab suurt ja vägevat taiko trummi noor jaapani poiss Gio.  

Kell 14:05 toimub peremees Riho-Bruno Bramanise jututuba Jaapanist. Riho-Bruno elas 8-aastat koos perega Jaapanis ning on nüüd juba aastaid koos abikaasa Kertuga Albioni reisijuhina tutvustanud paljudele eestlastele tõusva päikese maa võlusid.

15:15 esineb Viimsi kitarriõppe õpilastest ja õpetajatest spetsiaalselt kohvikutepäevaks kokku pandud ansambliga mängides lugusid rahvamuusikast kuni popi ja vana hea rockiklassikani, nii nagu nende kooliski.  

Tihti ei leia me aega ja võimalust jäädvustada oma armsaid koos fotodele. MoshiMoshi pere jaoks on iga hetk oluline ning mälestused hindamatu väärtusega. Seetõttu on terve päeva vältel kõikidel soovijatel võimalus lasta professionaalsel fotograafil oma perest või endast jäädvustada sümboolse tasu eest imeilus mälestus. Töödeldud pildid saadab fotograaf Kix teile personaalselt ning need sobivad ka raami või albumisse printimiseks.

Kohviku alal toimub ka Eestis disainitud ja toodetud Kanji särkide esmaesitlus ja tutvumishindadega müük. Särgid kannavad ilusaid sõnumeid nagu armastus, tarkus, elujõud, õnn…

Lisategevustena saab mängida veel lauatennist ja voltida origamisid. Seega tegevust jätkub tõesti nii suurtele kui väikestele.

Tasuda saab, nagu teisteski kodukohvikutes, sularahas!Eelmine
Viimsi Kohvikutepäev 2020
Järgmine
"Lemmiktoit 2020" ja "Lemmikkohvik 2020"

Vastused puuduvad

Email again: